softplay Soft Play Top havuzu Ankara – Top Havuzu – Soft Play- Tatami Minderi – Trambolin Üreticisi Ankara

Soft Play Top havuzu Ankara

Şişme oyun parkları ve soft play ürün gruplarının son zamanlarda çocuklar tarafından en çok ilgi gören ürünü Soft Play Top havuzu ürün gruplarıdır. Rengarenk top renkleri ile oldukça fazla ilgi toplamaktadır. Çocukaların sıkılmadan uzun süre eğlenceli vakit geçirdiği top havuzları Softpplay Kids  güvencesi ile tüm Türkiye’de sizlerle.

Bir çok ürün grubumuzda olduğu gibi soft play top havuzu modellerimizde hem ticari işletmelerin kullanımına uygun olup hemde bireysel olarak kendi evinizde, bahçenizde rahat bir şekilde kolayca kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz ülkemizde bir çok alanda hali hazırda kullanılmakta ve yoğun talep görmektedir. Alışveriş merkezleri, Eğlence yerleri, Lunaparklar, Oteller, Restoranlar gibi alanlarda Afacan Park Soft Play Top havuzu kullanılmaktadır. Sizler de hemen bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında daha geniş bilgi alabilir ve size özel fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Kare top havuzu, minyatür top havuzu ve oyun çiti ile en güvenli oyun alanlarını en değerli sevdiklerinizi için evinizin bir odasında oyun parkı havası estirebilirsiniz. İtfaiye Top havuzu ile kat kat labirentleri, school bus ile çocukların zihinsel gelişimini destekleyecek başarma duygularını destekleyebilirsiniz. Peki, neden Top havuzu tasarımları birbirinden farklıdır.

Her çocuğun boyuna ve yaşına göre Top havuzu tasarımları bulunmaktadır. Her çocuğunu fiziksel ve zihinsel kabiliyetine ve gelişimine göre top havuzları bulunmaktadır. Top havuzu tasarımlarında top havuzunun koyulacağı mekanın ebatlarına göre en ideal ölçüler ve tasarımlar seçileceği için farklı boyutlarda tasarımlar mevcuttur. Bazı top havuzu tasarımları sadece ailelerin kendi çocukları için değil, toplu yaşam alanları olan AVM, kreş, ana okulu ve restoran gibi yerler için tasarlandığından aynı anda  3 – 5 çocuğun oynamasına elverişli tasarımlar yapılmaktadır.

Bir cevap yazın